Położony w zacisznym miasteczku pod Warszawą Dom Seniora Barka to niezwykle spokojne i urokliwe miejsce, w którym przebywający goście z pewnością poczują się dobrze i bezpiecznie. Oddany w 2013 roku nowoczesny budynek został specjalnie zaprojektowany i wybudowany jako Dom Seniora, uwzględnia więc wszystkie potrzeby pensjonariuszy oraz wymogi Unii Europejskiej. Budynek jest w pełni przystosowany do opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi.

Głównym celem naszego ośrodka jest zapewnienie profesjonalnej i nieustannej opieki, a przy tym stworzenie rodzinnej i domowej atmosfery, tak aby nasi pensjonariusze mogli poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Dysponujemy fachowym, cierpliwym i wyrozumiałym personelem, który z pewnością odpowie na wszystkie potrzeby gości, a także zadba o ich komfort psychiczny i fizyczny.

W pobliżu ośrodka znajduje się Narew, Bug, Zalew Zegrzyński, a także spokojne lasy i łąki, które z pewnością staną się świetnym miejscem do spacerów i wypoczynku.

Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby starsze, niepełnosprawne, wymagające stałej opieki i pielęgnacji oraz osoby z chorobą Alzheimera do komfortowego Domu Seniora Barka w Serocku.